Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Davis

Naber : +8618130083767

Free call
Üretim hattı

Geniş ürün yelpazemiz kartuşlu salmastralar, ayrık contalar, kenar kaynaklı metal körükler, OEM yedek contalar ve conta destek sistemlerini içerir.Mekanik Salmastralar Flexaseal, özel olarak tasarlanmış mekanik salmastralar, kenar kaynaklı metal körükler ve dünyanın ilk patentli bölünmüş kartuş salmastralarından oluşan eksiksiz bir ürün serisi sunar.

Pompalar, karıştırıcılar, karıştırıcılar ve diğer dönen ekipmanlar için yenilikçi, ödüllü mekanik salmastralarımız, kurulumu basitleştirir, güvenilirliği artırır ve sıvı işleme performansını artırır.Dünyanın dört bir yanındaki şirketler, mekanik salmastralarda - tasarım, seçim, kurulum, saha hizmeti ve daha fazlasında - uzmanlık için AW Chesterton Company'ye başvuruyor.

Hefei Supseals International Trade Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

Hefei Supseals International Trade Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

Hefei Supseals International Trade Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2

Hefei Supseals International Trade Co., Ltd. fabrika üretim hattı 3

Hefei Supseals International Trade Co., Ltd. fabrika üretim hattı 4

 

OEM / ODM

Çin'de yapılan özelleştirilmiş ürünler sağlama konusunda uzmanlaşmış, Çin'deki profesyonel OEM mekanik salmastra üreticileri ve tedarikçileriyiz.Fabrikamızdan stokta bulunan toptan toplu OEM mekanik salmastraya hoş geldiniz.

 

Superseals GROUP, dinamik sızdırmazlık konusundaki deneyimiyle, proses pompalarınızın hızlı onarımı için bakım hizmetlerinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış pompalar için size bir dizi OEM / ODM mekanik salmastra sunar.

 

Hefei Supseals International Trade Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

Ar-Ge

Mevcut Ar-Ge yeteneklerinin tohumları, birkaç yıl önce pompanın yanı sıra karıştırıcı ve kompresör ıslak contalarını test etmek için mütevazı bir Ar-Ge kurulumunun kurulmasıyla atıldı.THE 2020'de tüm Ar-Ge test faaliyetlerini eski Ar-Ge atölyesinin neredeyse iki katı alana sahip yeni bir tesise kaydırdı.

 

Hefei Supseals International Trade Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

Hefei Supseals International Trade Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

info@supseals.com
+8618130083767